Toptan Erkek T-Shirt

480 ürün görüntüleniyor.
Toplam 480 ürün görüntüleniyor.

TOPTAN ERKEK T-SHİRT

Tommy Life olarak sokak stilinin nabzını tutmaya devam ediyor ve birbirinden tarz t-shirt tasarımlarını şimdi toptan fırsatlarla sunuyoruz!

Kaliteyi, şıklığı ve uygun fiyatı bir araya getiren Tommy Life koleksiyonları ile her sezon kullanılabilen toptan t-shirt ayrıcalığına sahip olun. Baskılı, nakışlı, polo yaka ya da pamuklu modeller sayesinde, ister iş yerlerinde ister günlük kullanımda ayrıcalığın tadını çıkarın. Özenli işlemler sonucu son halini alan klasik modellerin yanı sıra pek çok alternatif ve özgün tasarı ile farkınızı ortaya koyun. 5’li 10’lu ya da daha fazla sayıda ve beden çeşidinde toptan t-shirt ihtiyaçlarınız için, hemen şimdi web sitemiz üzerinden sipariş oluşturun!

Polo Yaka Toptan T-Shirt Modelleri

Klasik tarzın vazgeçilmezlerinden biri olan polo t-shirt modelleri, pek çok beyefendinin dolaplarında anahtar parça konumundadır. Özellikle iş yeri personellerinin spor fakat şık tarzını destekleyen ve hepsinin bir örnek giyinmesini sağlayan polo yakalı toptan t-shirt tasarımlarımız, yüksek pamuk oranı ile birlikte gün boyu konforu ve geniş hareket alanını birlikte getirir.

Soft ya da çarpıcı tonlara bürünen seçkiler, 4 mevsim kullanıma uygun aynı zamanda da sık kullanıma karşı dayanıklı dokulara sahiptir. Üstelik “Slim fit” olarak da bilinen dar kalıp seçenekleri sayesinde dinamik ve enerjik bir görünüm kazandırılır. Çeşitli arma nakışları ise Tommy Life tarzının altını çizmektedir.

Baskılı Toptan T-Shirt

Tam performans sergileyen tesislerimizde en özel tasarıların kumaşa aktarılmasıyla elde edilen baskılı t-shirt seçkileri, adeta girilen her ortama damga vuracak nitelikte oluyor. Modern çizgiler yenilikçi formlarla buluşurken, geniş bir yaş aralığına da hitap etmeyi başarıyor. Üstelik baskılı toptan t-shirt modelleri sınırları ortadan kaldırarak o yaka, v yaka ya da polo yaka gibi çeşitlilik yelpazesini de kullanıcısına sunuyor.

Pek çok kampanya ve ödeme kolaylığı sayesinde hemen şimdi sahip olabileceğiniz seçkiler, Tommy Life güvencesi taşıyor. Yeni sezon toptan ürün ihtiyacınızı en özel haliyle karşılamakla kalmıyor, kapınıza kadar gönderim yapılıyor. Böylece sizlere  avantajlı fiyatların ve kalite tabanlı bir kullanımın tadını çıkarmak kalıyor!

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.