Toptan Erkek Şort

94 ürün görüntüleniyor.
Toplam 94 ürün görüntüleniyor.

TOPTAN ŞORT

Kaliteli ve sportif şıklıkla oluşturulan, en uygun fiyatlarla sunulan erkek toptan şort modelleri şimdi Tommy Life’da!

Spor giyimin en önemli isimlerinden biri olan Tommy Life, kullanıcısına en avantajlı ve trend ürünleri ulaştırmaya devam ediyor. Tekli satışın yanı sıra toptan satın alabileceğiniz ürünler en güzel koleksiyonlarla taçlandırılıyor. Erkek şort modelleri de bunlardan biri olmak üzere, geniş bir beden ve model yelpazesi ile birlikte geliyor. Günün stresinden uzaklaştıracak en konforlu ve rahat seçkiler nakışlarla, baskılarla, garnilerle detaylandırılıyor. Tesislerimizde geniş ve özenli bir üretim ağından geçerek özellikle de yaz aylarına damgasını vuruyor!

8’li ve daha çoklu olarak satışa sunulan ürünler aynı zamanda yüksek pamuk oranlı kaliteli dokuları ve sık kullanıma karşın dayanıklı yapısıyla öne çıkıyor. S bedenden XXL bedene kadar ulaşan seçkiler web sitemizde kullanıcısına sunulmak üzere sizleri bekliyor!

 Erkek Toptan Şort Modelleri

Bu sezonun en dikkat çekici şort modellerinden biri yan detaylara sahip seçkilerdir. Kimi zaman şeritler kimi zamansa yazı baskıları erkek toptan şort modellerinin özgün bir tasarıma sahip olmasını sağlar.

Bir diğer öne çıkan detaylar ise cep detaylarıdır. Fermuarlı ya da fermuarsız olmak üzere çeşitlenen cepler beylerin cüzdan, anahtar ya da telefon gibi eşyalarının taşınmasında kolaylık sağlar. Böylece gün içinde giy çık yapılabilen ürünler hem pratik hem de kolay bir kullanımı beraberinde getirir.

Standart kalıplarla form bulan erkek şort modelleri siyah, gri ya da beyaz gibi klasik renklerin yanı sıra sarı, yeşil, kırmızı ve daha pek çok renk tonuyla yaza uygun bir renk paleti ortaya koyar.

Erkek Toptan Şort Fiyatları

Pek çok koleksiyon ve seçkisinde uygun fiyatlara yer veren Tommy Life, toptan şort seçeneklerinde de avantajlı fiyatlarından vazgeçmiyor. Üstelik pek çok kampanya ve ödeme kolaylığı sayesinde fırsatları ayağınıza getiriyor!

Birinci sınıf üretimi ve kalitesiyle memnuniyet kazandıracak koleksiyonu keşfetmeye hemen başlayarak fırsatları kaçırmayın! Web sitemizden yapacağınız hızlı sipariş sayesinde ihtiyacınız olan giyim ürünlerine zahmetsiz ve uygun fiyatlarla kapınızda teslim alın.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.